Послуги медіа

Реклама у ЗМІ

Для повноти рекламної кампанії нашим клієнтам також пропонуємо рекламу на партнерському медіа-майданчику zolotonosha.ck.ua, що поєднує в комплексі інтернет-видання “Золотоноша”, однойменні спільноти у соціальних мережах Facebook та Instagram, а також YouTube-канал.

zolotonosha.ck.ua – одне із головних інтернет-видань міста, котре охоплює найширшу аудиторію та презентоване у стрічці новин ukr.net. Засноване у 2014 році. Середня аудиторія на тиждень – 4000 унікальних читачів. Аудиторія представництва у Facebook – 6375 читачів, Instagram – 3958 фолловерів.

До комплексу послуг входять:

  • банерна реклама на шпальтах видання із використанням анімації та інтеграцією посилань на сайт замовника, або ж на спеціально створену внутрішню сторінку;
  • публікації в соцмережах
  • новинні публікації на основі комерційних релізів
  • комерційні репортажі, інтерв’ю

Інформаційне супроводження

Прес-релізи, прес-служба outsource, співпраця зі ЗМІ, зв’язки з громадськістю, event (івенти), медіа-кампанії у соцмережах, рекламний копірайт для Вашої фірми стане недорогими та дієвими рішеннями, якщо Ви замовите їх у MG group.

Продукуємо відеоролики та слайд-шоу, організовуємо рекламні місця у друкованих та онлайн-виданнях, плазмових панелях та LED-екранах.

Створюємо сайти-візитки, інформаційні ресурси та веб-портали, спільноти та канали у соціальних мережах.

Провадимо інформаційну кампанію за затвердженою стратегією та філософією підприємства, чи організації.