Про нас

MG group — молода компанія в українському сегменті креативних рекламних послуг, головними цілями якої є якісний промоушн та розширення ринкової долі замовника. Наша діяльність заснована на використанні сучасних технологій, творчого підходу, а також точного аналітичного апарату в процесі розробки рекламної кампанії. Ми – одне з небагатьох рекламних агентств, котре пропонує комплексний рекламний промоушн і супроводження вашого бізнесу.

Market Getting group поєднала в собі фахівців у сфері аналітики, розробки програмного забезпечення та графічного дизайну. Ми — колектив професіоналів, що здобули освіту в кращих вишах країни за напрямками, необхідними для якісної та злагодженої роботи компанії. Кожен із нас має позитивний досвід у створенні креативного продукту та успішному виведенні його на ринок. “MG group” допоможе вирішити Ваші бізнес-задачі та запропонує комплекс найбільш ефективних заходів для досягнення Ваших цілей.

Нашими послугами скористалися більше 100 клієнтів місцевого та національного рівня. Нас радять, з нами працюють на постійній основі. Приєднуйтесь і Ви!

MG Group — це не просто креативне агентство, це — родина, котра організовує згуртовану командну роботу, де відчуваєш себе одним цілим. Головна перевага від роботи в цій компанії однодумців — саморозвиток. Кожен новий проект — це привід прагнути нових вершин разом з колегами, відкривати для себе нові горизонти.

Повсякденна практика доводить: все, що нам потрібно — просто якісно виконувати свою роботу, бути відповідальними, виконувати обіцянки (навіть якщо обставини роблять їх не зовсім вигідними) та вкладати максимально душу в свою діяльність. Слід бути кращими не для всіх, а для своєї команди однодумців і клієнтів, котрі нас обрали.

Команда однодумців, улюблене місце для творчості, кожен з нас по-своєму унікальний. Що ще потрібно для плідної діяльності? Все це лише поглиблює почуття відданості своїй справі. А на місці сидіти не дозволяють нові та цікаві проєкти, робота у багатозадачному режимі і дружня атмосфера.